Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

13 czerwca 2019

Obóz "Lato dziecięcych uśmiechów 2019" już za kilka dni! Podajemy zatem najważniejsze informacje organizacyjne dla wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w zebraniach organizacyjnych (proszę kliknąć w link poniżej by pobrać):

 

Informacje organizacyjne 2019

 

W dokumencie podane są miejsca i godziny odjazdu autokarów - prosimy o punktualne przybycie w miejsce zbiórki. Zwracamy uwagę, że z uwagi na niskie zainteresowanie nie będzie odjazdu autokaru z Krzywinia (na drugim turnusie). Osoby, które były zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc odjazdu/powrotu, prosimy o skorzystanie z pozostałych miejsca (zmianę można zgłosić zarówno poprzez e-mail, jak i telefonicznie).

 

KONTAKT W SPRAWIE OBOZU 2019 - przed i w trakcie

W razie potrzeby kontaktu przed wyjazdem na obóz prosimy o korzystanie z numeru podanego w ofercie wypoczynku - 695 311 969.

W trakcie obozu, tj. od 23 czerwca do 13 lipca 2019 roku, czynny będzie telefon kontaktowy do wychowawcy dyżurnego 504 347 696 oraz do Kierownika Wypoczynku 504 347 723 (prosimy ograniczyć kontakt z Kierownikiem do ważnych powodów).

 

ODWIEDZINY RODZICÓW NA OBOZIE 2019

Jeżeli życzą sobie Państwo odwiedzić dziecko na obozie, to zapraszamy w sobotę 29.06.2019r. (dla I turnusu) lub w niedzielę 07.07.2019r. (dla II turnusu). Program tego dnia dostosowany będzie do odwiedzin przez rodziców. Informujemy jednocześnie, że rodzic/opiekun prawny będzie miał możliwość "wypisania" dziecka z obozu na określony czas (przejmie nad dzieckiem opiekę) - odbędzie się to u wychowawcy Państwa dziecka po wypełnieniu odpowiedniego druku. W przypadku gdy inna osoba niż rodzic/opiekun (np. pełnoletni brat/siostra, wujek, babcia, sąsiad) miałby przejąć opiekę nad Państwa dzieckiem w dniu odwiedzin, koniecznie musi dysponować odpowiednim upoważnieniem od rodzica/opiekuna - druk upoważnienia do pobrania: upoważnienie do obioru dziecka w trakcie odwiedzin

 

Informacje organizacyjne OBÓZ 2019